درباره ما

رادیبال

درباره رادیبال

رادیبال تیمی متشکل از متخصصان فنی در رشته های برق الکترونیک ، کامپیوتر سخت افزار و نرم افزار برای اراِئه هرچه بهتر خدمات به مشتریان ، خلاقیت و ایده های نو را دستور کارخود قرار میدهند و رضایت مشتری را سرمایه خود میداند . تیم ایدبال با تکیه بر تخصص و نوآوری در تلاش برای کشف مسیر های نوین تکلونوژی میباشد
ایدبال ،بالی برای ایده ها

تکه هایی از تاریخ

این بخشی از تاریخچه و زندگی نامه شغلی ما بوده که لحظات سپری شده و سال هایی که نو شدن را ثبت میکنیم تا مسیر و فراز و نشیب ها را به خاطر آوریم و از لحظات سخت فقط شیرینی رسیدن به مقصد را بتوانیم بارها تجربه کنیم.

1398

فصل آغاز

شروع یک سفر

پائیز 98 شروعی برای یک کسب و کار نو پا ،کم تجربه ولی جوان و پرانگیزه بوده
یک ماه جلسات متداول و بررسی چالش های مسیر و برنامه ریزی برای شروع داستان یک فرصت متفاوت برای ارائه ارزش های خود بود.

زمستان این سال ایدبال در فرم یک تیم خدماتی برنامه نویسی و طراحی سایت کار خود را به طور رسمی شروع کرد و تیمی در حوزه دیجیتال مارکتینگ شکل گرفت.

1399

یکسالگی

قدم های نخست

ایدبال در حوالی یکسالگی خود پس از کسب تجربه بر روی چندین پروژه وب سایت اولین افتخار خود را با همکاری با سازمان نظام پزشکی خراسان رضوی و انجمن صنفی مامایی این استان در حوزه سایت و دیجیتال مارکتینگ آغاز کرد .

1400

فرزند

نهالی جدید

مجموعه کمی قد کشیده و به آرامی رشد میکرد .
در تابستان قرن جدید شمسی نهال جدیدی در باغچه ایدبال کاشته شد و تیمی از متخصصین در حوزه برق و الکترونیک به ما ملحق شدند .

جلسات دوباره آغاز و برنامه ریزی برای یک واحد جدید فنی پایه ریزی شد و رادیبال متولد شد.
رادیبال در حوزه تعمیرات و تولید محصولات الکترونیک فعالیت خود را آغاز کرد.
حالا که ایدبال دو فرزند رادیبال و دیجیتال مارکتینگ به دست آورده بود تحولاتی در مسیر و نوع خدمات خود ایجاد کرد و تولید را بر خدمات تقدم بخشید